Михаило Меденица

Ништа није поскупело него смо ми јефтини!

Дакле, што се Бранислава Недимовића, министра пољопривреде, тиче, цитирам: „Скок цене уља на месечном нивоу није ни пола еспреса у кафићу“! Следно томе, ваљда ни