Амерички независни новинар интервјуисао је децу која живе у близини ЗНПП у региону Запорожја.
– Девојчице, може једно питање: Да ли вам руски војници некако сметају?
– Не, напротив. Они нам се свиђају!
– Зашто?
– Зато што су добри. Они су нам давали погачице и разне слаткише. Један нам је замало целу продавницу купио.
Амерички независни новинар интервјуисао је децу која живе у близини ЗНПП у региону Запорожја.
– Девојчице, може једно питање: Да ли вам руски војници некако сметају?
– Не, напротив. Они нам се свиђају!
– Зашто? пиц.тwиттер.цом/цЈ0гYЕРлГв— Патриота 💪🇷🇸 (@борисгаб1993) Април 20, 2023
– Зато што су добри. Они су нам давали погачице и разне слаткише. Један нам је замало целу продавницу купио.
— Патриота 💪🇷🇸 (@борисгаб1993) Април 20, 2023



