ЗАШТО ПУТИН ЈЕДНОСТАВНО НЕ КРЕНЕ У НАПАД И НЕ ПОРАЗИ УКРАЈИНУ?!

Фото: Википедија

Путин на Петроградском форуму.

1. Спремни смо на преговоре кад год то Запад пожели.

2. Нећемо смањити своју нуклеарну моћ јер то тражи Запад. Ко њих шиша …

3. Слободно им доставите Ф16. Гореће и Ф16 као и Леопарди.

4. Украјинска контраофанзива није успела и она не може пробити руску одбрану.

5. Све иде по плану …

Једино што Путин као господин Главнонекомандујући није рекао је следеће.

1. Зашто је улазио у рат а очигледно да нема намеру да га озбиљно води на победу против Украјине.

2. Када ће он и Кремљовски телетабиси са ружичасте планете снова престати да сањају о неком потенцијалном договору са Западом и Украјином, јер је очигледно да Запад и Украјина не желе никакав договор са Русијом.

3. Како је могуће да после скоро 10 година рата у Донбасу и на Украјини, „моћна“ руска армија прича само о одбрани и одбрамбеним линијама?

4. Како је могуће да се град Доњецк и данас, као и већ 10 година, непрестано гранатира од стране Украјинаца, из његових предграђа, а да „моћна’ руска армија није успела истерати украјинске фашисте из тих предграђа Доњецка?

5. Зашто му и даље велики део Кремља ради за стране службе?

Игор Стрелков

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *