Кључно је питање ко би дошао на власт после ове власти. Патриоте који нису за ову власт мисле да им је ова власт мање лоша од оних грађаниста који промовишу "Сребреница је геноцид" "СПЦ је фашистичка" "Косово треба признати" и томе слично у оквиру натовске агенде
једноставно,…
— Радун (@РадунБранко) Аугуст 9, 2023
Чекамо руске тенкове и живот будућег века… пиц.тwиттер.цом/ЦxоЉМрxYН
— Горан Давидовић (@ГоранДвд) Аугуст 9, 2023
ово звучи као неко апокалиптично псеудохришћанство
— Радун (@РадунБранко) Аугуст 9, 2023
Апсолутно небитно, овде све одредјује страни фактор, ми само статирамо, мало исток мало запад, и увек је по њиховом
— Зика (@СасабгyуЗика) Аугуст 9, 2023
ок. народ бира а амбасаде састављају владе
— Радун (@РадунБранко) Аугуст 9, 2023
Питање свих питања.
Немам одговор.— Гаврилоооо (@принципгаврилоо) Аугуст 9, 2023
тачно
— Радун (@РадунБранко) Аугуст 9, 2023



