Ћерка Радована Караџића назвала режисера Горана Марковића слином!

markovic karadzic

Након што му је Управни одбор Филмског центра Србије одбио пројекат, режисер Горан Марковић се огласио у корпоративним медијима етикетирајући ФЦС и Јелену Триван.

– Обавештавам јавност да је Управни одбор филмског центра Србије, на типично стаљинистички начин, одбио да верификује одлуку своју веома компетентне комисије. – изјавио је Марковић.

Ћерка Радована Караџића Соња је за Марковића на твитеру написала да је слина.

– Знате ону слину, Горана Марковића, ко фол редитеља? Е тај хоће да сними филм о Радовану – др Дабићу којег је као чувала БИА, дала документе, приводила женске…Смрдо, они су га ухапсили и испоручили. Ту смрдљиву другосрбијанштину забиј тамо гдје ти се конектују дечкићи. – написала је Соња Караџић.

Иначе, Марковић је оптужио и Јелену Триван да је чуварка мурала Ратка Младића, што је више него смешно јер је Триван била део власти када је генерал хапшен и била у комисији за хашке оптуженике.

Raspad sistema: Drugosrbijanci proglašavaju drugosrbijance čuvarima murala Ratka Mladića!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Најновије

Запрати нас