Мађарски КФОР контингент се повлачи са Косова, стигли су на жељезничку станицу у Нови Сад. На мађарским порталима све се више чује да су њихови војници одбили да се супростављају Србима на северу Косова и да је НАТО изреволтиран Мађаре послао кући а замијенили их Турци.
Мађарски КФОР контингент се повлачи са Косова, стигли су на жељезничку станицу у Нови Сад. На мађарским порталима све се више чује да су њихови војници одбили да се супростављају Србима на северу Косова и да је НАТО изреволтиран Мађаре послао кући а замијенили их Турци. пиц.тwиттер.цом/СY8ЕТРиПнб
— ЗИЦЕР (@СајтЗицер) Јуне 15, 2023
Ми смо Турке протерали пре сто и више година са Балкана. НАТО их враћа. Европа, демократска и зелена ћути. Опет се чекају православци да почисте звери.
— Драган (@Драган53879044) Јуне 15, 2023
Лепо од њих, али питање да ли нама одговара та "замена"
— Златко Гавриловић 🇷🇸 🔴⚪️ (@Златко_Гаврил) Јуне 15, 2023
Јанош Хуњади опет засрао а турци по инерцији, где ће ако не на Косово? Срећом, повучени искуством, сад смо сви Бранковићи и пустићемо турке до беча пре него постанемо проклета јерина и кажемо "којекуде, а путарина?"
— Чукун Деда Врач (@врацх_моравски) Јуне 15, 2023



