Нису сви глумци багра. Има ту и господе.
Коначно се неко сетио и јавно огласио о пропасти српског народа и пропасти наших села. Свака ти част Јездићу. Ако сачувамо село, сачували смо и Србију. пиц.тwиттер.цом/8б1Н3хФрбС
— Синајски 🇷🇸 (@Синајски) Јуне 21, 2023
Везао си се за погресног глумца, и он капира да сте опустосили села….нема људи, нема стоке, цео стоцни фонд сте разјебали….Кркобабици и Ристицевици су вам водили бригу о селу и сељаку…зло…црно зло…
— Марко Слободановиц (@МаркоСлободано1) Јуне 21, 2023
Какве су ово глупости за малоумне
— Цовек Корњаца (@ЦКорњаца) Јуне 21, 2023
Тешко је то градиво за тебе. Шетај.
— Синајски 🇷🇸 (@Синајски) Јуне 21, 2023
Глумци багра??…..срам те било!!
— Предраг Поповић (@Ескобар38667241) Јуне 21, 2023
Продана багра која ради против сопствениг народа и државе. Сви су комунисти и издајници, осим пар часних изузетака.
— Синајски 🇷🇸 (@Синајски) Јуне 21, 2023



