Овако стоје ствари:
– Не мозе протест без српских застава,
– Не мозе насиље, а Космет није тема,
– Не мозе Рибникар, а родитељи не говоре,
– Не мозе НВО да води програм,
– Не мозе Н1 да дели слике свих градова и убаци Маринику као додатну слику,
– Не мозе порука народа да 👇— Дејо (@самодејо01) Јуне 17, 2023
се не цује, јер је најгласнија, "Вуцицу одлази",
– не мозе радикализација, без радикализације,
– Не мозе замисљена застава и ЕУ уз њу у првом плану,
– Не мозе брацо и сестре ово да успе ако се не укљуце сви.Среца је, сто 90 % људи нема твитер и не види све ово и иде срцем!
— Дејо (@самодејо01) Јуне 17, 2023
Прво, заставе су ту, на прошлом протесту их је Манојловић поделио на хиљаде,
Друго, овде нема политичких говора.
Треће, водитељ позива народ да скандира "Вучићу одлази"…
Четврто, све је бесмислено што си навео у твиту…!— Вук.Горски (@вук_горски31) Јуне 17, 2023
Протести и јесу да би се СВЕ могло!
У свету се то назива ДЕМОКРАТИЈА.— Неле Поwер (@ПоwерНеле) Јуне 18, 2023
Ајде нешто паметно да се каже
— Не знас господју (@незнасгосподју) Јуне 17, 2023
Па зар ово није паметно сто сам написао. Мислим, то је моје запазање, не мора да буде прихвацено…
— Дејо (@самодејо01) Јуне 17, 2023



